Urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety, są ważną częścią naszego życia. Pomagają nam pozostać w kontakcie ze światem przez cały czas. Ale te urządzenia mogą być trudne w użyciu, jeśli nie są odpowiednio wyposażone w akcesoria.

Akcesoria do smartfonów występują w wielu kształtach i rozmiarach, ale wszystkie służą podobnemu celowi – ułatwieniu korzystania ze smartfona. Niektóre z najpopularniejszych rodzajów akcesoriów do smartfonów to lampy led, tripody, statywy, etui, ładowarki, powerbanki kable i słuchawki itd.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Lampa VlogLight SQ1011

VlogLight SQ1011 z ultra lekkim statywem 30cm jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce nagrywać lub strumieniować wywiady wideo lub rozpocząć profesjonalne vlogowanie. VlogLight można ustawić na idealnej wysokości, aby oświetlić twarz i doświetlić swoje filmy.

Lampka Ledio SQ1012

Ledio SQ1012 to lampa biurkowa LED z funkcją bezprzewodowego ładowania smartfonów. Elegancki design pozwala na dopasowanie tej lampy do wystroju każdego pomieszczenia. Wyposażona w jasne, przyjazne dla oczu światła LED, które oświetlają miejsce pracy, oraz port USB do ładowania dodatkowych urządzeń. Lampa posiada 3 różne temperatury światła i 5 poziomów jasności, co daje łącznie 15 różnych kombinacji oświetlenia dostosowanych do potrzeb.

Smartwatch Sqatch Go SQ1013

Sqatch Go SQ1013 to zegarek treningowy, który pomaga śledzić i monitorować swój trening i zdrowie. Zegarek sportowy może przechowywać do 8 rodzajów sportu i wytrzymuje do 6 dni użytkowania na jednym ładowaniu. Duży ekran dotykowy LCD o przekątnej 1,3 cala pozwala na łatwe przeglądanie i poruszanie się po menu.

Statyw VlogSet SQ1010

VlogSet SQ1010 jest idealny do dodania wysokiej jakości dźwięku do telefonu lub aparatu fotograficznego. Mikrofon ma super kardioidalny wzór polarny dźwięku, który głównie zbiera dźwięki przed mikrofonem i redukuje otaczające dźwięki z drugiego planu, zapewniając, że twój głos jest izolowany od wszelkich hałasów w tle.

Tripod Bloop SQ1014

Bloop SQ1014 to wysokiej jakości selfie stick, który może być również używany jako Tripod, który można wygodnie ustawić i zdalnie wykonać zdjęcie za pomocą pilota Bluetooth.